Paweł Grzybowski

Dj, wodzirej, prezenter muzyczny od 1998 roku..

Nie muszę Państwa chyba przekonywać, że muzyka na imprezie okolicznościowej to sprawa najważniejsza. A dobra oprawa muzyczna, to dobra zabawa wszystkich zaproszonych gości.

Nazywam się Paweł Grzybowski, od 1998 roku zajmuję się prowadzeniem, oprawą muzyczną, techniczną, nagłośnieniem, oświetleniem wszelkiego rodzaju imprez nie tylko na terenie województwa łódzkiego, ale również w innych częściach naszego kraju. Posiadam pełną technikę sceniczną (nagłośnienie, oświetlenie, scena mobilna oraz modułowa). Imprezy, które realizuję to np. dni miast, festyny, koncerty, pikniki. Także imprezy zamknięte takie jak wesela, bankiety, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, eventy. Wszystko, co potrzebuję od organizatora, to jedno gniazdko z prądem...

Dobór oprawy muzycznej jest uzgadniany z Klientem - od przebojów złotych lat 80-tych do najnowszych hitów radiowych.

Pomagam przy organizowaniu innych usług związanych z imprezami okolicznościowymi (fotobudka, napis LOVE, fotograf, wideofilmowanie, dekoracja sali, fajerwerki itd.)

Zapraszam na mój profil na Facebooku = WEJŚCIE =, gdzie można obejrzeć aktualne filmy oraz zdjęcia z imprez, które miałem przyjemność obsługiwać i prowadzić. Zapraszam do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje, które poszukują profesjonalnej oprawy muzycznej oraz technicznej na swoją imprezę.

Zasady, którymi się kieruję:

 • profesjonalizm
 • doświadczenie
 • wysoka kultura osobista
 • zadowolenie klienta

Wystawiam FAKTURY VAT 23% !

Zapraszam Państwa do współpracy

Dj Gibo

Oferta

Profesjonalny DJ, wodzirej na Państwa imprezę?

Zapraszam wszystkich Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne w przeciwieństwie do imprezy w klubie to odpowiedzialna uroczystość, na której łączą się dwie rodziny i klarują się przyszłe stosunki rodzinno - przyjacielskie. Stąd też powinna być poprowadzona ze smakiem i choć w sposób nowoczesny, to z zachowaniem pewnych elementów tradycyjnych.

Imprezy firmowe

Starannie dobrany repertuar, wysokiej jakości zaplecze techniczne oraz niezawodność sprzętu podczas imprezy firmowej są niezwykle istotne dla jej powodzenia. Niemniej ważne jest profesjonalne prowadzenie, będące znaczącym elementem spajającym zarówno poszczególne części imprezy.

Imprezy okolicznościowe

Jeśli organizują Państwo imprezę okolicznościową to miłą niespodzianką dla gości będzie zorganizowanie przyjęcia na tyle wyjątkowo i subtelnie, by wspominano je jeszcze długo. Wyczucie potrzeb zaproszonego towarzystwa jest równie ważne, jak przygotowanie atrakcji i niespodzianek.

Imprezy karaoke

Jeżeli zależy Państwu na świetnej zabawie swoich bliskich, pracowników czy kontrahentów, wspaniałym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy karaoke. Polega ona na wspólnym śpiewaniu do podkładów muzycznych. W repertuarze kilka tysięcy podkładów muzycznych polskich i zagranicznych!

Sprzęt

Konsoleta

Konsoleta

DENON DJ SC5000 Prime i DENON DJ X1800 Prime

Denon DJ to najnowsza linia profesjonalnych instalacyjnych urządzeń DJ skich sygnowanych Prime i są to: 4-kanałowy mikser cyfrowy X1800 Prime, odtwarzacz multimedialny SC5000 Prime oraz gramofon anlogowy VL12 Prime.


Nagłośnienie

Nagłośnienie

QSC - RCF - Turbosound - POL AUDIO - dr!aus

Za nagłośnienie każdej imprezy odpowiadają głównie kolumny firmy QSC, RCF i Turbosound. Większe imprezy masowe napędzane są Systemem Liniowym (Line Array) firm dr!aus lub POL AUDIO.


Oświetlenie

Oświetlenie

Ruchome głowy - Lasery RGB - Led PAR - inne

Na wyposażeniu posiadam oświetlenie laserowe RGB dużej mocy, typu LED RGB (PAR64), ruchome głowice Beam, Wash, Spot oraz wiele innych. Korzystam także z wytwornic dymu, wytwornic ciężkiego dymu (taniec w chmurach), wytwornic hazer, wyrzutni konfetti oraz rampy oświetleniowej lub statywów. Całość dobierana do potrzeb Klienta oraz warunków przestrzennych danego lokalu lub pleneru.


Peryferia

Peryferia - inne

Mikrofony, DiBox, inne

Używam mikrofonów znanych firm takich jak Shure, Sennheiser, Rode oraz AKG, pozostały sprzęt to BEHRINGER X32 - mikser cyfrowy 32 kanałowy, Mackie CFX 12MKII analogowy mikser 12 kanałowy.

Portfolio

Kilka wybranych realizacji..

Więcej zdjęć oraz filmy z prowadzonych imprez znajdziecie Państwo tu: Foto | Video

Dekoracja Światłem

Dj na Osiemnastkę

Dj na Imprezę Firmową

Technika Sceniczna

Dj na Bal Karnawałowy

Dj na Bal Gimnazjalny

Dj na Sylwestra

Dj na Event

Nagłośnienie, oświetlenie, realizacja

Scena Mobilna, Scena Modułowa

Spektakle

Wystawy, wernisaże

Weselny Dj

Imprezy okolicznościowe

Imprezy firmowe

Imprezy w plenerze

Multimedia

Dj na Imprezę Andrzejkową

Dj na Andrzejki

Animacja Publiczności

Jubileisze, syudniówki

Dj na 30 urodziny

Taniec w chmurach

Ciężki dym

W ofercie wynajęcie profesjonalnej maszyny do dymu ciężkiego (niskiego). Gęste kłęby dymu snują się tuż nad ziemią dając efekt, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach. Gwarantowany doskonały efekt zarówno na żywo jak i na zdjęciach!

Napis LOVE

Ażurowy wzór!

W ofercie niepowtarzalny napis LOVE z ażurowym wzorem. Najmodniejsze wzornictwo na rok 2018. Litery mogą być podświetlane w różnych kolorach. Cały napis zajmuje około 4m długości. Napis jest bardzo reprezentacyjny i potrafi dodać uroku każdej sali weselnej.

Napis LOVE

Napis LOVE

do wynajęcia

Napis LOVE

Napis LOVE

do wynajęcia

Napis LOVE

Napis LOVE

do wynajęcia

Napis LOVE

Napis LOVE

do wynajęcia

Fotobudka

Szukasz ciekawej atrakcji, która urozmaici Twoją imprezę lub wydarzenie? Nasza fotobudka to idealne rozwiązanie na event, wesele, studniówkę jak i inne imprezy okolicznościowe! Fotobudka zapewni uczestnikom wiele radości, uśmiechu i szampańskiej zabawy! Każdy uczestnik otrzymuje zdjęcia oraz bezpłatny dostęp do prywatnej galerii internetowej.

Kontakt

 • Telefon kontaktowy

  +48 793 33 91 94

 • Adres em@il

  dj@djgibo.pl
 • Portale społecznościowe

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo, kontaktując się ze mną drogą mailową proszę o podanie terminu, rodzaju imprezy oraz miejscowości w której będzie się ona odbywać. Obszar mojej muzycznej działalności to teren województwa łódzkiego. Na Państwa życzenie poprowadzę imprezę w dowolnej miejscowości naszego kraju.