• Dj na wesele Złoczew

  tel. 793 33 91 94

 • Paweł Grzybowski - Dj Gibo

  Dj, wodzirej od 1998 roku..

 • Profesjonalne nagłośnienie

  i oświetlenie..

 • Wesela, przyjęcia

  imprezy okolicznościowe..

 • Eventy, festyny

  imprezy plenerowe, karaoke..

 • Wynajem sceny mobilnej, modułowej

  nagłośnienie, oświetlenie, realizacja..

 • TEL. 793 33 91 94

Nie muszę Państwa chyba przekonywać, że muzyka na imprezie okolicznościowej to sprawa najważniejsza. A dobra oprawa muzyczna, to dobra zabawa wszystkich zaproszonych gości.

Oferta

Zapraszam wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą..

Imprezy okolicznościowe

Jeśli organizują Państwo imprezę okolicznościową to miłą niespodzianką dla gości będzie zorganizowanie przyjęcia na tyle wyjątkowo i subtelnie, by wspominano je jeszcze długo. Wyczucie potrzeb zaproszonego towarzystwa jest równie ważne jak przygotowanie atrakcji i niespodzianek.

Imprezy firmowe

Starannie dobrany repertuar, wysokiej jakości zaplecze techniczne oraz niezawodność sprzętu podczas imprezy firmowej są niezwykle istotne dla jego powodzenia. Niemniej ważne jest profesjonalne prowadzenie, będące znaczącym elementem spajającym zarówno poszczególne części imprezy.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne w przeciwieństwie do imprezy w klubie to odpowiedzialna uroczystość na której łączą się dwie rodziny i klarują się przyszłe stosunki rodzinno - przyjacielskie, stąd też powinna być poprowadzona ze smakiem i choć w sposób nowoczesny, to z zachowaniem pewnych elementów tradycyjnych.

O mnie

Nazywam się Paweł Grzybowski, od 1998 roku zajmuję się prowadzeniem, oprawą muzyczną, techniczną, nagłośnieniem, oświetleniem wszelkiego rodzaju imprez na terenie województwa łódzkiego. Posiadam pełną technikę sceniczną (nagłośnienie, oświetlenie, scena mobilna oraz modułowa). Imprezy, które realizuję to np. dni miast, festyny, koncerty, pikniki. Także imprezy zamknięte takie jak wesela, bankiety, studniówki, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, eventy. Wszystko, co potrzebuję od organizatora, to jedno gniazdko z prądem..

Dobór oprawy muzycznej jest uzgadniany z Klientem - od przebojów złotych lat 80-tych do najnowszych hitów radiowych.

Pomagam przy organizowaniu innych usług związanych z imprezami okolicznościowymi (fotograf, fotobudka, wideofilmowanie, dekoracja sali, fajerwerki itd.)

Cztery podstawowe zasady, którymi się kieruję: profesjonalizm - doświadczenie - wysoka kultura osobista - zadowolenie klienta.

Wystawiam FAKTURY VAT 23% !

Zapraszam do współpracy, Dj Gibo !

Kontakt

Szanowni Państwo, kontaktując się ze mną drogą mailową proszę o podanie terminu, rodzaju imprezy oraz miejscowość w której będzie się ona odbywać. Obszar mojej muzycznej działalności to teren województwa łódzkiego. Na Państwa życzenie poprowadzę imprezę w dowolnej miejscowości naszego kraju.


Dj, wodzirej

Paweł Grzybowski

Telefon kontaktowy

+48 793 33 91 94

Adres email

dj@djgibo.pl